صفحه اول    اجتماعی    فرهنگی    شهرستانها    ادارات و سازمانها    ورزشی    ارتباط با خبر البرز   جمعه، 31 فروردین 1397 - 23:35   
  تازه ها در خبر البرز :  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 2254دوشنبه، 26 تیر 1396 - 12:11
55.9درصد اشتغال جدید در البرز مربوط به بخش خدمات است
مویدی - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز با اشاره به کاهش نرخ بیکاری استان در بهار 95 نسبت به سال 94 گفت: 55.9 درصد اشتغال جدید در البرز مربوط به بخش خدمات است.
  

به گزارش اخبار البرز، عبادالله کامکار در کارگروه تخصصی اشتغال استان البرز افزود: این امر نشان می دهد که اصناف نقش پر رنگی در ایجاد اشتغال دارند. وی اظهار داشت: پس از انتخابات شوق و امید در مردم افزایش پیدا کرده و با اتکا و اعتماد به برنامه ها و روند اقتصادی و سیاسی کشور به سمت اشتغال رفته و این موضوع در بانوان تحصیل کرده نیز نمود بیشتری داشته است. کامکار با اشاره به اضافه شدن 12 هزار واحد صنفی به مجموع آمار قبلی، افزود: بیمه بیکاری استان البرز ثابت است که نشان دهنده نداشتن تعدیل نیروی در واحدهای صنفی به شمار است . این مسئول اضافه کرد: قرار است نتایج فعالیت کارگروه های تخصصی در ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای برنامه ریزی استان مطرح شود و در مسائل اشتغال روستایی بایستی وظایفه محوله مشخص، بررسی و پیگیری شود. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری البرز گفت: شاخص های کارگروه های تخصصی البرز رتبه نخست و ارتقای رتبه ها را از آن خود کرده است. وی با اشاره به لزوم ارائه خود اظهاری دستگاه ها بر اساس برش استانی برنامه های ملی افزود: دستگاه ها موظف هستند که ظرفیت ایجاد اشتغال خود را مطرح کنند. کامکار ادامه داد: دستگاه ها باید با توجه به برنامه ها و آمارهایی که ارائه می دهند تا پایان سال میزان اشتغال مورد تعهد خود را ایجاد کنند.

   
  

اگر این خبر نظر شما را جلب نموده است ممکن است برای دوستانتان نیز جالب باشد. پیشنهاد میکنیم که در شبکه های اجتماعی آن را به اشتراک بگذارید: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
 کد امنیتی:
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
اخبار استان البرز (خبر البرز سابق) 1391 © "پایگاه اطلاع رسانی اخبار استان البرز درستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ وارشادکشور ثبت شده است"
info@khabarealborz.com
پشتیبانی توسط: گروه نرم افزاری فکا