صفحه اول    اجتماعی    فرهنگی    شهرستانها    ادارات و سازمانها    ورزشی    ارتباط با خبر البرز   جمعه، 31 فروردین 1397 - 23:39   
  تازه ها در خبر البرز :  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 2289یکشنبه، 8 مرداد 1396 - 15:06
توسعه جنگل کاری و ایجاد مراکز تفریحی در حریم شهر از سوی دولت تاکید شده است
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج اظهار داشت: توسعه جنگل کاری و ایجاد مراکز تفریحی در حریم شهرها از سوی دولت تاکید شده و این مهم در اولویت سازمان مذکور قرار گرفته است.
  

به گزارش خبرالبرزبه نقل ازپایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا زین العابدینی با حضور در استودیو مدیریت شهری کرج این مطلب را اعلام کرد و گفت: در راستای اجرای قانون 5 توسعه و مصوبه هیئت وزیران، اراضی موجود در حریم شهر با کاربری فضای سبز با حفظ مالکیت دولت در اختیار شهرداری قرار می گیرد و این مصوبه در سراسر کشور در حال اجرا می باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه شهرداری کرج در تحقق این مهم تا کنون موفق عمل کرده است، عنوان کرد: در گام اول، هزار هکتار در شمال غرب کرج، منطقه باغستان در اختیار شهرداری قرار گرفت و سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به منظور جنگل کاری در این محدوده اقدام کرده و در آینده ای نزدیک مرکز بزرگ تفریحی، ترفجی و فضای سبز در اختیار مردم کرج قرار خواهد گرفت.

   
  

اگر این خبر نظر شما را جلب نموده است ممکن است برای دوستانتان نیز جالب باشد. پیشنهاد میکنیم که در شبکه های اجتماعی آن را به اشتراک بگذارید: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
 کد امنیتی:
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
اخبار استان البرز (خبر البرز سابق) 1391 © "پایگاه اطلاع رسانی اخبار استان البرز درستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ وارشادکشور ثبت شده است"
info@khabarealborz.com
پشتیبانی توسط: گروه نرم افزاری فکا