صفحه اول    اجتماعی    فرهنگی    شهرستانها    ادارات و سازمانها    ورزشی    ارتباط با خبر البرز   جمعه، 31 فروردین 1397 - 23:31   
  تازه ها در خبر البرز :  
- اندازه متن: + -  کد خبر: 59چهارشنبه، 21 فروردین 1392 - 10:10
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز خبر داد:
دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده
مهندس جوانمردی در خصوص مهلت مراجعه دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده خاطر نشان ساخت : برای ثبت نام مهلتی در نظر گرفته نشده است و متقاضیان حقیقی می توانند تا اطلاع ثانوی در خصوص این مهم اقدام نمایند.
  

 


مهندس جوانمردی از آغاز ثبت نام جهت دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده در استان البرز خبر داد.
بنا به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، علیرضا جوانمردی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ضمن اعلام خبر فوق افزود: کلیه متقاضیان حقیقی با مراجعه به سایت www.moshaver.msy.gov.ir می توانند نسبت به ثبت نام و دریافت کد رهگیری اقدام نمایند.
مهندس جوانمردی در خصوص مهلت مراجعه دریافت و تمدید مجوز مراکز مشاوره ازدواج و تحکیم بنیان خانواده خاطر نشان ساخت : برای ثبت نام مهلتی در نظر گرفته نشده است و متقاضیان حقیقی می توانند تا اطلاع ثانوی در خصوص این مهم اقدام نمایند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز ادامه داد : کلیه مراحل مربوط به ثبت نام الکترونیکی است، بنابراین مراکزی که از گذشته دارای مجوز بوده و می باشند نیز باید با مراجعه به آدرس اینترنتی مذکور مجددا نسبت به تمدید مجوز اقدام نمایند .
علیرضا جوانمردی در خصوص ادامه همکاری مراکز مشاوره با این اداره کل ابراز داشت: چنانچه مر کزمشاوره ای از طریق ارائه شده نسبت به دریافت و تمدید مجوز خود فعالیتی را صورت ندهد، قادر به ادامه همکاری با این اداره کل نخواهد بود.
وی افزود : از آنجا که یکی از سپرهای قوی برای حفظ دین ازدواج است و فرآیند مشاوره ازدواج با بکارگیری دانش روان شناسی ، جامعه شناسی ، پزشکی و خانواده که سعی در شناخت دو طرف به نحو احسن و بدون غرض و ارائه طریق و تخمین میزان و تطابق و سازگاری آنها در آینده دارد ، در کشور ما هنوز به طور کامل برای جوانان در آستانه ازدواج جا نیفتاده است لذا تاسیس و گسترش این مراکز به رشد سالم و مطلوب، پویایی استعدادهای اعضای خانواده و پیشگیری از اختلافات و ناهنجاری های فردی و اجتماعی کمک خواهد کرد، در همین راستا امید داریم تا با این اقدام و همکاری عزیزان در مراکز مشاوره بتوانیم در سایه قانون خدمات ارزشمندی را برای جوانان غیور البرزی رقم زنیم .
   
  

اگر این خبر نظر شما را جلب نموده است ممکن است برای دوستانتان نیز جالب باشد. پیشنهاد میکنیم که در شبکه های اجتماعی آن را به اشتراک بگذارید: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
 کد امنیتی:
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
اخبار استان البرز (خبر البرز سابق) 1391 © "پایگاه اطلاع رسانی اخبار استان البرز درستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ وارشادکشور ثبت شده است"
info@khabarealborz.com
پشتیبانی توسط: گروه نرم افزاری فکا